Biz Kimiz

PASKROM Paslanmaz Metal Firması :

Kurulduğu günden itibaren Paslanmaz Çelik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve sorunlarınıza karşılık çözüm yollarını araştırarak her zaman müşteri memnuniyetini amaç olarak kendine ilke edinmiştir.

Elinde bulunan Paslanmaz sac ilgili bilgi ve birikimiyle çok hızlı bir şekilde gelişen, yükselen teknolojiyle ve müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmaları daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktadır.

Fiyat uygunluğu ve iş kalitesinden ödün vermeden dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız hizmet öncesi ve hizmet sonrası her türlü sorunda sizlere anında ulaşmakta ve çözümler bulmaktadır.

Müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunarken, Paslanmaz Çelik alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip etme prensibinden hiç ödün vermeyerek, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alarak, yerli ve yabancı sermayenin Türk ekonomisine kazandırılmasında her zaman öncü olacaktır.

Hizmet verdiği kişi ve kurumlara, dayanağı; her zaman verdiği hizmeti, maddiyatın ötesinde “Güven, para ile satın alınamaz” sözünü ilke edinerek bugün sektöründe hizmet noktasında “kalite” onayı almıştır.  Saygı ve güven ile ihtiyaca uygun imkanları sunmada her türlü araştırmaya açık olan şirketimiz, referanslarımız arasında sizleri de  görmekten onur duyacaktır.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin Paslanmaz Çelik ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına çözüm bulmak, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunarak iş kapasitesiyle sürekli büyümek ve paylaşılacak değerlerin oluşmasına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz:

Paslanmaz Çelik  piyasasında tüm ürün ve hizmetleri, yatırımcılara, güvenli ve kaliteli  sunarak, lider kurum olmak.

 

PASLANMAZ BİZİM İŞİMİZ ÇÜNKÜ……

BİZ İŞİMİZİ SAYGI VE SAYGIYLA YAPIYORUZ.